Home

Vítejte!


Arakain Memorial Tour 2012


NEW!!
Nové CD Daniel Krob
Magicky vyhlížející datum 21. 2. 2012 je dnem, kdy vyšlo album DANIEL KROB – stejnojmenného kytaristy a zpÄ›váka, kterého skalní pĹ™íznivci heavy metalu pamatují ze zlatých osmdesátých a devadesátých let. Tehdy se pohyboval na špiÄŤce scény postupnÄ› ve formacích FERAT, ARAKAIN (Thrash The Trash) a KREYSON (AndÄ›l na útÄ›ku). Nyní se vrací v pĹ™ímé návaznosti nejen na tato úspÄ›šná období, ale i nepĹ™ímo na úspÄ›šný projekt sólový projekt ZEUS. Album vychází s vlastním financováním studia i výroby cd bez jakýchkoliv sponzorĹŻ, reklam a bez dalších zištných cílĹŻ, což je vskutku ojedinÄ›lé.CédéÄŤko obsahuje 15 studiových skladeb (+ jeden zamaskovaný speciální bonus). První polovinu tvoĹ™í autorská ÄŤást z Danielova šuplíku, která zahrnuje pestrý prĹŻĹ™ez tvorby od baladických vyhrávek až po thrashová sóla. Druhá pĹŻlka je pak použitá z projektĹŻ, na kterých se podílel jako kytarista a ÄŤlen dvou zásadních kapel jeho kariéry. Zazní zde tedy i skladby ARAKAINu a KREYSONu v Danielových aranžích, které ale ne vždy kopírují pĹŻvodní pĹ™edlohy, takže napĹ™. ze Vzdálené je nakonec písniÄŤka pro chlapy . Na albu uslyšíte kromÄ› Daniela i bubeníka Radka Sladkého (TÖRR), baskytaristu Standu Jokiela (NEGATIV) a jako speciálního hosta Aleše Brichtu, který si po více jak 20 letech zazpíval spoleÄŤnÄ› s Danielem skladby ARAKAINu ProÄŤ a Šeherezád. Nejen pro sbÄ›ratele kuriozit je tedy toto album téměř povinností.

Daniel Krob bude také exkluzivním hostem na vzpomínkovém turné Aleše Brichty ke tĹ™icátému výroÄŤí trvání jeho hudební kariéry. Turné za úÄŤasti dalších hostĹŻ by se mÄ›lo uskuteÄŤnit v prĹŻbÄ›hu kvÄ›tna 2012.

Playlist: Sonáta, Co bude dál, Život je reálnej, Démon, Myšlenky, Odpověď, Jaro, Blázni, ProÄŤ (Arakain), Noc, Šeherezád (Arakain), Poslední den, Kreyson (Kreyson), Vzdálená (Kreyson), PojÄŹ má milá. Celkový ÄŤas 59:36

Daniel Krob - Ferat , Arakain, Kreyson, Kryptor , Zeus
Kytarista Daniel Krob, který nahrál kultovní desky Arakain( Thrash the trash) Kreyson( Andel na útÄ›ku )pĹ™ipravuje nove album .Symbolicky letos oslaví kromÄ› 25 let své kytary i 30 let Arakainu a víc jak 20 let Kreysonu . Daniel Krob živÄ› pĹ™edstaví kromÄ› nového CD i nÄ›které skladby Arakainu a Kreysonu .


NEW!!
[i]PrávÄ› se pĹ™ipravuje CD Rockové Vánoce 2 pod taktovkou Miloše DODO Doležala v jeho rockovém studiu Hacienda. Písen PURPURA, kterou jsem oblékl do souÄŤasného kabátu je slavnou vánoÄŤní písní od pánĹŻ Suchého/Šlitra již pĹ™íští rok oslaví 50 let od prvního vydání na LP.CD Rockové Vánoce 2 vyjdou na konci roku 2012.


2010 Vytvořil ixdesign.cz, v.o.s. - webdesign a tvorba webových aplikací / Vstup pro administrátora