Pražský Vánoční koncert s Františkem Nedvědem ml. 4.12. v Divadle bez hranic

Divadlo bez hranic 4.12. Praha.

Vánoční koncert, kde zazní výběr nejznámějších a nejkrásnějších písní od Nedvědů v podání dvou kytar vám připomene krásné časy. Prvorozený syn legendárního Františka Nedvěda – František Nedvěd ml. vystoupí s Danielem Krobem

Kytarista a zpěvák. Prvorozený syn legendárního Františka Nedvěda František Nedvěd ml. František začal působit na hudební scéně v roce 1988, kdy měli první vystoupení se svým bratrancem a jejich tehdy první kapelou v Kulturním domě Barikádníků, jako hosté trampské legendy Duo Červánek.

V roce 1989 založili kapelu Dinosauři, ve které působil s bratrem. Zanedlouho se bohužel kapela postupně rozpadla, protože členové odcházeli z Prahy pryč. Po nástupu do učení založil kapelu, která měla stejný název, ale jiné členy. Přihlásili se na celostátní soutěž středních odborných učilišť, kterou vyhráli. Byl to první úspěch.

V roce 2000 dostal František nabídku natočit své první CD, které se jmenovalo, Vracím se domů, a hned o dva roky později se točilo druhé CD s názvem Mám jedno místo. Od podzimu 2023 hraje František s doprovodným kytaristou Danielem Krobem  jako duo koncerty v komorním stylu a mají jedinečnou atmosféru a nikdo jiný toto podání písní od Nedvědů nenabízí.

Komentáře