Daniel Krob 17.12. 2014 ROCKOVÉ VÁNOCE NA CHMELNICI !!!!

rockov-vnoce-nov-chmelnice

Předprodej: TICKETSTREAM
ceny vstupenek v předprodeji: 120 Kč
cena v den koncertu: 150 Kč
Každý návštěvník koncertu (je jedno, jestli si koupí vstupenku v předprodeji nebo na místě), dostane u vchodu dárek v podobě 2CD Rockové Vánoce (Alkehol, Torr, Brichta, Křížek, Dodo, Krob, Kolář… celkem 36 koled, jak je neznáte!) a EP Daniel Krob – ŠachMat.

WISHMASTERS je mladá symphonic – metalová kapela. Její kořeny sahají sice sahají do roku 2007, kdy teprve čtrnáctiletá dívka založila kapelu po vzoru Nightwish. Tehdejší repertoár byl ve znamení revivalu teto slavné finské party. V roce 2013, po ustálení personálních změn, upouští od převzatého repertoáru a vzniká autorská, tematicky laděná deska, svým dějem vložená do Anglie, devatenáctého století. Album Beatrice vyšlo v polovině roku 2014, k dostání je v sítích Bontonland, ale také elektronicky (iTunes, Googleplay, Spotify…) Album se prodává i v dalších zemích, například. Finsku, Anglii, Kanadě a Japonsku.
Na koncertě zazní zásadní pecky z alba Beatrice, vlastní blok budou mít i hity Nightwish, nebude samozřejmě chybět ani Phanthom of the Opera a vánoční atmosféru si připomenou předělávkou písničky Zima, zima, zima, zima, původně z repertoáru Hany Zagorové.

DANIEL KROB je ostříleným matadorem na poli české rockové scény. Do povědomí se dostal s plzeňskou formací FERRAT, následoval ARAKAIN, se kterým natočil legendární album Thrash the Trash, na kterém se i autorsky podílel. Po tomto album dostal lano do nově vzniklé kapely KREYSON, se kterou natočil neméně legendární album Anděl na útěku a posléze sólové album Ladislava Křížka, Zlatej chlapec, na kterém se rovněž podílel i autorsky.
Po odchodu od Kreysonu se několik let věnoval sólové kariéře, hudební produkci a podnikání. O návrat na rockovou scénu se přičinil Aleš Brichta, který v roce 2011 sestavoval partu pro výroční turné Arakain Memmorial. V tom samém roce Daniel sestavuje partu hudebníků a nahrává vánoční song Purpura na kompilační album Rockové Vánoce 2, vyjíždí na již zmiňované vzpomínkové turné a objíždí rockové kluby po celé republice. V létech 2013 a 2014 je nejvíce spojován s turné kapely CITRON, na kterém vystoupil společně s Tanjou jako host.
Na koncertě zazní songy, které mapují celou kariéru Daniela Kroba, projekt Bohemica, stejně tak i Vánoci vonící song Purpura, legendární autorské dvojice Suchý – Šlitr.

LUCIE ROUBÍČKOVÁ, frontmanka hardrockové smečky BLACK BULL je rovněž ostřílenou pěvkyní. Hrála v kapele KRLEŠ, nějakou dobu působila i coby vokalistka v kapele CITRON, zejména na jejich legendárním turné Síla návratů, na kterém se setkali na jednom pódiu oba dva zásadní frontmani, Stanislav Hranický i Ladislav Křížek. S Citronem spolupracuje i v současnosti, má na svědomí několik textů na posledním albu, Bigbítový pánhů. V roli vokalistky se podílela i na loňském turné ALEŠ BRICHTA PROJECT, k albu Údolí sviní. Píše texty pro Black Bull i další kapely, je spoluatorkou repertoáru Black Bull. Dalšími členy Black Bull jsou FILIP ŠIMERA (ex- Mastix), OTTO KOKŠTEIN (ex- Madness) a SVÁŤA ŠUTERA (ex – Glanc, Empire…)

 

Komentáře

komentáře