Vánoční koncert Daniel Krob 17.12. Futurum Praha

DANIEL KROB a THE SNUFF – rockeři ve VÁNOČNÍM FUTURU
Pražský  vánoční  „dvojkoncert“ Daniela Kroba a skupiny  The Snuff, se uskuteční  v úterý 17. 12. 2013 v klubu Futurum na Smíchově. K slyšení budou rockové verze Magické kytary i ochutnávka skladeb z připravovaného alba.
Koncertem v pražském klubu Futurum Daniel Krob završí sérii koncertů uskutečněných po celé republice v rámci Radegast Tour 2013 a také oslaví svátek všech Danielů.

Graphic1 [1600x1200]
Speciálním bonusem bude nejen jeho „dvojitost“ – na pódiu se vystřídá Daniel Krob a skupina  The Snuff, ale také prémie k zakoupené vstupence – každý příchozí obdrží CD obou účinkujících.
Daniel Krob má za sebou velice plodný rok. Kromě série koncertů uskutečněných v rámci Tour 2013 po celé české republice se představil v poněkud neobvyklé hudební poloze. Jako autor a interpret akustického alba Magická kytara. Důvodem realizace tohoto projektu, jehož hudební poloha je pro Daniela Kroba neobvyklá, byla nejen chuť zkusit něco nového, ale jak říká sám autor a interpret Daniel Krob „… nabídnout trošku klidu a zpomalení do naší hektické doby…“.
Druhou částí koncertu bude účinkování Rock/Metalové kapely The Snuff.  The Snuff je partička mladých muzikantů. Jejich texty jsou výhradně v angličtině. The Snuff má za sebou úspěšnou koncertní šňůru a tento koncert bude jejím vyvrcholením. V rámci koncertu se uskuteční „ochutnávka“ z připravovaného  alba  a  křest singlu.  Album bude uvedeno na trh na jaře 2014.

Společný koncert těchto kapel opět dokazuje, že v hudební branži není příliš prostoru pro stereotypy a že společné projekty napříč generacemi nejsou problém.

Komentáře

komentáře